Кафедра соціальної інформатики

Мова:

Данилов Андрій Дмитрович

Данилов Андрій Дмитрович
Старший викладач кафедри соціальної інформатики, член Вченої ради, голова Ради молодих учених

Освіта та кар’єра

2010 – закінчив магістратуру Харківського національного університету радіоелектроніки за спеціальністю «Консолідована інформація».

З 2011 по 2014 навчався в аспірантурі за фахом 01.05.04 «Системний аналіз і теорія оптимальних рішень».

З 2010 по 2011 працював на кафедрі інженером, інженером 1-ї категорії.
З 2011 ст. викладач кафедри СІ.

Освітня діяльність

Викладає навчальні курси: Соціальні мережі в Интернеті; Основи ноосферного системного аналізу; Вступ до спеціальності «Конкурентна розвідка»; Інформаційні технології організації бізнесу; Основи наукових досліджень, організація науки та авторське право; Технології менеджменту знань; Вступ до спеціальності «Соціальна інформатика»; Менеджмент і систематизація знань; Вступ до спеціальності «Консолідована інформація»; Технології моделювання та організації бізнесу.

Наукова діяльність

З 2011 року відповідальний з НДР та НДРС кафедри СІ.

З 2017 року член Науково-технічної ради.

Приймав участь в науково-дослідних роботах (наприклад, участь в науково-дослідній роботі № 239-6; відповідальний виконавець д/б НДР № 260-6; г/д НДР 13-03, 13-09).

З 2011 року секретар конференції «Управління знаннями та конкурентна розвідка», яка проводиться в рамках Міжнародного молодіжного форуму «Радіоелектроніка та молодь в ХХІ столітті».

З 2017 голова НТМУ та РМУ ХНУРЕ.

Пріоритетні наукові напрямки: інформаційні технології, систематизація та моделювання знань, конкурентна розвідка, менеджмент знань, організація та моделювання бізнесу, системологічні дослідження та розвиток соціальних мереж в Інтернеті.

Громадська діяльністьПрофорг кафедри СІ, член ради факультету ІТМ, член Вченої ради, заступник зав. каф. СІ.

З 2017 голова НТМУ та РМУ ХНУРЕ.

Нагороди та премії

Призер Міжнародного конкурсу інноваційних та інвестиційних проектів “Kharkiv Initiatives” у номінації “Кращий інноваційний проект з розвитку освіти” за тематикою досліджень дисертаційної роботи.

Публікації та патенти

Має понад 46 публікацій.